Multimédia eszköz

Szűrési feltételek
Kompakt
Képes
Rendezés:
 
16 termék
Találat/oldal:
1 /

Delock 61865 USB 2.0-ről HDMI adapter audióval

Cikkszám: 61865
Gyártói cikkszám: 61865

Delock 62492 HDMI Sztereó / 5.1 csatornás audio kiválasztó

Cikkszám: 62492
Gyártói cikkszám: 62492

Delock 86215 100Base-FX SC média konverter

Cikkszám: 86215
Gyártói cikkszám: 86215
egyes mód, 1310 nm, 20 km

Delock 86440 10/100/1000Base-T - SFP kompakt média konverter

Cikkszám: 86440
Gyártói cikkszám: 86440

Delock 86442 1000Base-SX SC MM 850nm kompakt média konverter 550m

Cikkszám: 86442
Gyártói cikkszám: 86442

Delock 93250 3G-SDI kapcsoló 1 > 4

Cikkszám: 93250
Gyártói cikkszám: 93250

Delock 93251 3G-SDI kapcsoló 4 > 1

Cikkszám: 93251
Gyártói cikkszám: 93251

Delock 93253 3G-SDI kapcsoló 1 > 8

Cikkszám: 93253
Gyártói cikkszám: 93253

Genius FaceCam 1000X V2

Cikkszám: GENFACECAM1000X
Gyártói cikkszám: WBC-FACECAM-1000X
Beépített mikrofon, Manuális fókusz, Maximális felbontás: HD (1280 × 720 px), VGA (640 × 480 px), Támogatott operációs rendszerek: Windows 11/10/8/7/Vista/XP, Mac OS, Színe: fekete

Logitech BRIO 4K Stream UHD

Cikkszám: 960-001194
Gyártói cikkszám: 960-001194

Logitech C270 HD Refresh

Cikkszám: 960-001063
Gyártói cikkszám: 960-001063

Logitech C310 HD Refresh

Cikkszám: 960-001065
Gyártói cikkszám: 960-001065

Logitech C615 HD (Refresh)

Cikkszám: C615R
Gyártói cikkszám: 960-001056

Logitech C920 PRO HD (Refresh)

Cikkszám: C920R
Gyártói cikkszám: 960-001055

Logitech C922 PRO Stream

Cikkszám: 960-001088
Gyártói cikkszám: 960-001088
1 1 / 1
Szűrőpanel
  • Általános
    • Gyártó
      Delock
      GENIUS
      LOGITECH
    • Alcsoport
      Multimédia kiegészítő
      Webkamera