Asus Vivobook Go E1504FA-NJ523W - Windows® 11  - Green Grey
Asus Vivobook Go E1504FA-NJ523W - Windows® 11 - Green Grey
Akasa USB 3.1 Gen2 belső adapterkábel 2x Gen1 Type-A porttal - AK-CBUB52-50BK
Akasa USB 3.1 Gen2 belső adapterkábel 2x Gen1 Type-A porttal - AK-CBUB52-50BK
Samsung SSD 1TB 980 PRO M.2 2280 PCIe 4 x4 NVMe hűtőbordákkal - Bontott
Samsung SSD 1TB 980 PRO M.2 2280 PCIe 4 x4 NVMe hűtőbordákkal - Bontott
Lenovo Thinkpad E16 G1 - FreeDOS - Graphite Black
Lenovo Thinkpad E16 G1 - FreeDOS - Graphite Black
White Shark GM-5013W AZRAEL Vezetékes gamer egér - Fehér
White Shark GM-5013W AZRAEL Vezetékes gamer egér - Fehér
Lanberg Optikai patch MM LC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH OM4 50/125 3.0mm lila
Lanberg Optikai patch MM LC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH OM4 50/125 3.0mm lila
Lanberg Patch kábel CAT.6a S/FTP LSZH 0.25m kék, réz
Lanberg Patch kábel CAT.6a S/FTP LSZH 0.25m kék, réz
Asus Expertbook B1 B1502CVA-NJ0847 - No OS - Star Black
Asus Expertbook B1 B1502CVA-NJ0847 - No OS - Star Black

Üdvözlünk az Expert-nél!

Cégünk számítógépek, számítógép alkatrészek, tartozékok, notebook és egyéb irodai- és szórakoztató elektronikai cikkek disztribúciójával és nagykereskedelmével foglalkozik.

Több, mint 15 éve elhivatottan dolgozunk azon, hogy dinamikusan fejlődő vállalatunk a számítástechnikai- disztribútori piac meghatározó szereplőjévé válhasson, köszönhetően nagyrészt a több ezer hűséges visszatérő partnerünk támogatásának. Cégünk fő célkitűzése azóta is töretlen, magasszintű szolgáltatásainkkal segítjük elő partnereinket a versenyképességük és hatékonyságuk növelésében.

ALCOR termékek DENVER termékek BLACKVIEW termékek ASUS termékek XIAOMI termékek ACER termékek ACER termékek