NZXT - Kraken 120 RGB - Vízhűtés - 120mm - RL-KR120-B1
Cikkszám:
RLKR120B1
Gyártói cikkszám:
RL-KR120-B1
Garancia:
72 hónap
Gyártó:
NZXT
Ventilátorok száma: 1, Ventilátor átmérő: 120mm, Ventilátor fordulatszám: 2000 RPM, Max. zajszint: 36 dBA, PWM szabályozás, Világítás: RGB, Színe: fekete
Leírás
Technikai adatok
Hasonló termékek
Kapcsolódó termékek
Kapcsolódó hírek
Kapcsolódó letöltések
Kapcsolódó csomagok
Leírás
Tulajdonságok
Kompatibilis foglalatok: AM5, AM4, FM2+, FM2, FM1, AM3+, AM3, AM2+, AM2
Szabályozható ventilátor sebesség
Csendes működés
Műszaki adatok
Ventilátor mérete: 120 mm
Ventilátorok száma: 1 db
Ventilátor típusa: F120 RGB
Ventilátor sebesség: 500-2000 RPM
Légáramlás: 73,11 CFM
Zajszint: 36 dBA
Csapágy típusa: Dinamikus folyadékcsapágy (Fluid Dynamic Bearing)
Ventilátor csatlakozó: 4-pin PWM
Pumpa motor sebessége: 4200 RPM
Színe: Fekete
Termék mérete: 120 x 152 x 32 mm
A csomag tartalma
Kraken 120 RGB
F120 RGB 120mm ventilátor x1
Szerelési tartozékok
RGB vezérlő
Felhasználói kézikönyv
Technikai adatok
Kialakítás
Támogatott processzorfoglalatok
Tömeg és méretek
Ventilátor átmérője
120 mm
Teljesítmény
Fordulatszám (min.)
500 RPM
Fordulatszám (max.)
2 000 RPM
Maximális légáramlás
73,11 cfm
Max. légnyomás
2,93 mmH2O
Zajszint
36 dB
Ventilátorcsapágy technológia
Dinamikus folyadékcsapágy (FDB)
Szivattyúmotor fordulatszáma
4 200 RPM
Min. légáramlás
18,28 cfm
Min. légnyomás
0,18 mmH2O
Ventilátor átlagos meghibásodási ideje (MTTF)
60 000 ó
Tápellátás
Ventilátor feszültség
12 V
Ventilátor energiafogyasztása
3,84 W
Szivattyú áramfelvétele
340 mA