NZXT - Kraken 240 RGB - Vízhűtés - 240mm - RL-KR240-W1
Cikkszám:
RLKR240W1
Gyártói cikkszám:
RL-KR240-W1
Garancia:
72 hónap
Gyártó:
NZXT
Ventilátorok száma: 2, Ventilátor átmérő: 120mm, Ventilátor fordulatszám: 1800 RPM, Max. zajszint: 33.88 dBA, PWM szabályozás, Világítás: RGB, Színe: fehér
Leírás
Technikai adatok
Hasonló termékek
Kapcsolódó termékek
Kapcsolódó hírek
Kapcsolódó letöltések
Kapcsolódó csomagok
Leírás
Tulajdonságok
Kompatibilis foglalatok: AM5, AM4, sTRX4, TR4 foglalatok
Szabályozható ventilátor sebesség
LCD kijelzővel rendelkező pumpa
Csendes működés
Műszaki adatok
Ventilátor mérete: 120 mm
Ventilátorok száma: 2 db
Ventilátor típusa: F120 RGB
Ventilátor sebesség: 500-1800 RPM
Légáramlás: 78,86 CFM
Zajszint: 33,88 dBA
Csapágy típusa: Dinamikus folyadékcsapágy (Fluid Dynamic Bearing)
Ventilátor csatlakozó: 4-pin PWM
Pumpa kijelző: 1.54"
Pumpa kijelző fényerő: 300 cd/m2
Pumpa motor sebessége: 800-2800 RPM
Színe: Fehér
Termék mérete: 123 x 275 x 30 mm
A csomag tartalma
Kraken 240 RGB
F120 RGB 120mm ventilátor x2
Szerelési tartozékok
RGB vezérlő
Felhasználói kézikönyv
Technikai adatok
Kialakítás
Támogatott processzorfoglalatok
Kijelző típusa
TFT-LCD
Tömeg és méretek
Ventilátor átmérője
120 mm
Szélesség
63,2 mm
Mélység
53,2 mm
Magasság
12,8 mm
Tömeg
52,8 g
Csomagolás tartalma
Kábelek mellékelve
SATA
Tartalmazza az RGB vezérlőt
Igen
Teljesítmény
Fordulatszám (min.)
500 RPM
Fordulatszám (max.)
1 800 RPM
Maximális légáramlás
78,02 cfm
Max. légnyomás
2,7 mmH2O
Zajszint
30,6 dB
Ventilátorcsapágy technológia
Dinamikus folyadékcsapágy (FDB)
Min. légáramlás
21,67 cfm
Szivattyúmotor min. fordulatszáma
800 RPM
Min. légnyomás
0,75 mmH2O
Ventilátor átlagos meghibásodási ideje (MTTF)
60 000 ó
Tápellátás
Ventilátor feszültség
12 V
Ventilátor energiafogyasztása
2,76 W
Szivattyú áramfelvétele
300 mA