NZXT - Kraken Plus 360 RGB - Vízhűtés - 360mm - RL-KR360-W2
Cikkszám:
RLKR360W2
Gyártói cikkszám:
RL-KR360-W2
Garancia:
72 hónap
Gyártó:
NZXT
Ventilátorok száma: 3, Ventilátor átmérő: 120mm, Ventilátor fordulatszám: 2400 RPM, Max. zajszint: 31,9 dBA, PWM szabályozás, LCD kijelző, Színe: fehér
Leírás
Technikai adatok
Hasonló termékek
Kapcsolódó termékek
Kapcsolódó hírek
Kapcsolódó letöltések
Kapcsolódó csomagok
Leírás
Tulajdonságok
Szabályozható ventilátor sebesség
LCD kijelzővel rendelkező pumpa
Csendes működés
Műszaki adatok
Ventilátor mérete: 120 mm
Ventilátorok száma: 3 db
Ventilátor típusa: F120 RGB
Ventilátor sebesség: 500-1500 RPM
Légáramlás: 90,79 CFM
Zajszint: 19,4 - 32,1 dBA
Csapágy típusa: Dinamikus folyadékcsapágy (Fluid Dynamic Bearing)
Ventilátor csatlakozó: 4-pin PWM
Pumpa kijelző: 1.54"
Pumpa kijelző fényerő: 300 cd/m2
Pumpa motor sebessége: 800-2800 RPM
Színe: Fekete
Termék mérete: 143 x 315 x 30 mm
A csomag tartalma
Kraken 360 RGB
F120 RGB 120mm ventilátor x3
Szerelési tartozékok
RGB vezérlő
Felhasználói kézikönyv
Technikai adatok
Kialakítás
Támogatott processzorfoglalatok
Kijelző típusa
LCD
LED lámpák száma
8
Tömeg és méretek
Kábelhosszúság
0,6 m
Teljesítmény
Fordulatszám (min.)
500 RPM
Fordulatszám (max.)
2 400 RPM
Zajszint (magas sebességfokozat)
31,9 dB
Maximális légáramlás
75,05 cfm
Max. légnyomás
3,07 mmH2O
Szivattyúmotor min. fordulatszáma
1 200 RPM
Ventilátor átlagos meghibásodási ideje (MTTF)
60 000 ó
További jellemzők
Beépített kijelző
Igen
Tápellátás
Ventilátor energiafogyasztása
9,48 W
Szivattyú áramfelvétele
300 mA