NZXT - Kraken Plus 240 RGB V2 - Vízhűtés - 240mm - RL-KR240-B2
Cikkszám:
RLKR240B2
Gyártói cikkszám:
RL-KR240-B2
Garancia:
72 hónap
Gyártó:
NZXT
Ventilátorok száma: 2, Ventilátor átmérő: 120mm, Ventilátor fordulatszám: 2400 RPM, Max. zajszint: 31.9 dBA, PWM szabályozás, LCD kijelző, Világítás: RGB, Színe: fekete
Leírás
Technikai adatok
Hasonló termékek
Kapcsolódó termékek
Kapcsolódó hírek
Kapcsolódó letöltések
Kapcsolódó csomagok
Leírás
Tulajdonságok
Szabályozható ventilátor sebesség
LCD kijelzővel rendelkező pumpa (1,54")
Csendes működés
Egyszerű, eszköz nélküli szerelés
Előre felvitt hővezető paszta
Műszaki adatok
Ventilátor mérete: 120 mm
Ventilátorok száma: 2 db
Ventilátor típusa: RGB Core, single-frame
Ventilátor sebesség: 500-1800 RPM
Légáramlás: 78,86 CFM
Zajszint: 33,88 dBA
Csapágy típusa: Dinamikus folyadékcsapágy (Fluid Dynamic Bearing)
Ventilátor csatlakozó: 4-pin PWM
Pumpa kijelző: 1.54" LCD
Pumpa kijelző fényerő: 300 cd/m²
Pumpa motor sebessége: 800-2800 RPM
Színe: Fekete
Termék mérete: 123 x 275 x 30 mm
A csomag tartalma
Kraken Plus 240 RGB
F120 RGB 120 mm ventilátor x2
Szerelési tartozékok
RGB vezérlő
Felhasználói kézikönyv
Technikai adatok
Kialakítás
Támogatott processzorfoglalatok
Kijelző típusa
TFT
Tömeg és méretek
Ventilátor átmérője
120 mm
Kábelhosszúság
600 m
Teljesítmény
Fordulatszám (min.)
500 RPM
Fordulatszám (max.)
2 400 RPM
Zajszint (magas sebességfokozat)
31,9 dB
Maximális légáramlás
75,05 cfm
Max. légnyomás
3,07 mmH2O
Szivattyúmotor min. fordulatszáma
1 200 RPM
Ventilátor átlagos meghibásodási ideje (MTTF)
60 000 ó
Tápellátás
Szivattyú áramfelvétele
300 mA