NZXT - Kraken 280 - Vízhűtés - 280mm - RL-KN280-B1
Cikkszám:
RLKN280B1
Gyártói cikkszám:
RL-KN280-B1
Garancia:
72 hónap
Gyártó:
NZXT
Ventilátorok száma: 2, Ventilátor átmérő: 140mm, Ventilátor fordulatszám: 1500 RPM, Max. zajszint: 32.1 dBA, PWM szabályozás, Színe: fekete
Leírás
Technikai adatok
Hasonló termékek
Kapcsolódó termékek
Kapcsolódó hírek
Kapcsolódó letöltések
Kapcsolódó csomagok
Leírás
Tulajdonságok
Szabályozható ventilátor sebesség
LCD kijelzővel rendelkező pumpa
Csendes működés
Műszaki adatok
Ventilátor mérete: 140 mm
Ventilátorok száma: 2 db
Ventilátor típusa: F140P
Ventilátor sebesség: 500-1500 RPM
Légáramlás: 33,22 - 99,68 CFM
Zajszint: 19,4 - 32,1 dBA
Csapágy típusa: Dinamikus folyadékcsapágy (Fluid Dynamic Bearing)
Ventilátor csatlakozó: 4-pin PWM
Pumpa kijelző: 1.54"
Pumpa kijelző fényerő: 300 cd/m2
Pumpa motor sebessége: 800-2800 RPM
Színe: Fekete
Termék mérete: 143 x 315 x 30 mm
A csomag tartalma
Kraken 280
F140P 120mm ventilátor x2
Szerelési tartozékok
Felhasználói kézikönyv
Technikai adatok
Kialakítás
Támogatott processzorfoglalatok
Kijelző típusa
TFT-LCD
Tömeg és méretek
Ventilátor átmérője
140 mm
Teljesítmény
Fordulatszám (min.)
500 RPM
Fordulatszám (max.)
1 500 RPM
Maximális légáramlás
99,68 cfm
Max. légnyomás
2,75 mmH2O
Zajszint
32,1 dB
Ventilátorcsapágy technológia
Dinamikus folyadékcsapágy (FDB)
Min. légáramlás
33,22 cfm
Szivattyúmotor min. fordulatszáma
800 RPM
Min. légnyomás
0,91 mmH2O
Ventilátor átlagos meghibásodási ideje (MTTF)
60 000 ó
Tápellátás
Ventilátor feszültség
12 V
Ventilátor energiafogyasztása
3,36 W
Szivattyú áramfelvétele
300 mA